POLISH FIRMS
Conco East Sp. z o.o.   02-784 Warszawa   ul. Pięciolinii 6/27   tel.: 48 22 643 25 77,   fax: 48 22 641 63  13
info@concoeast.pl   www.concoeast.pl


Firma Conco East od roku 1990 zajmuje się świadczeniem usług oraz dostawą sprzętu i materiałów związanych z eksploatacją urządzeń wymiany ciepła.

Urządzenia te to między innymi:
- skraplacze pary turbinowej,
- wymienniki ciepłownicze,
- wymienniki woda-woda,
- chłodnice oleju, podgrzewacze,
- chłodnice generatorów itp.

Firma Conco East jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej firmy Conco Systems, Inc. na Europę. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, a także za granicą, w elektrowniach węglowych i atomowych, między innymi w Niemczech, Szwecji, Słowenii, Słowacji, Francji, Belgii i Australii. Większość elektrowni w Polsce należy do naszych stałych klientów. Nasze agregaty znajdują się w wyposażeniu 18 elektrowni. Ilość rurek wyczyszczonych nabojami conco w Europie dochodzi już do 5 milionów!

Nasze usługi:


Czyszczenie:
Metoda Conco może być stosowana do rur prostych o średnicach wewnętrznych od 11 do 31 mm wykonanych z mosiądzu, stali nierdzewnych, tytanu i stali kotłowych. Elementem czyszczącym jest nabój wykonany ze stali sprężynowej oraz tworzywa sztucznego napędzany wodą pod ciśnieniem, posiadający 3 lub 4 pary ostrzy dokładnie dopasowanych do średnicy wewnętrznej rurki.

Diagnostyka
 

Diagnostyka:
Diagnostyka wiroprądowa rurek w urządzeniach wymiany ciepła. Nieniszcząca metoda badania prądami wirowymi polega na wprowadzeniu do rurki sondy, która indukuje w materiale rurki prądy, a z oddziaływania pola elektromagnetycznego tych prądów na sondę można ocenić stan rurek.

CONCO EAST czyszczenie diagnostyka rurek kondensatorowych materiały sprzęt do eksploatacji urządzeń wymiany ciepła w PolsceCONCO EAST czyszczenie diagnostyka rurek kondensatorowych materiały sprzęt do eksploatacji urządzeń wymiany ciepła w Polsce

Top Nondestructive Testing (NDT) & Inspection Solutions Company | Zetec

Hydrodrill:
Wiertło napędzane silnikiem pneumatycznym obraca się z prędkością 500-2000 obr/min. Posuw wiertła realizowany jest za pomocą cylindra hydraulicznego. Najtwardsze nawet osady są usuwane z rurek bez uszkodzenia ścianki rurki, a następnie są wypłukiwane. Metoda ma zastosowanie do wszystkich rodzajów osadów i do wszystkich materiałów rurek. Zakres średnic rurek czyszczonych to 10mm-40mm, długości rurek do 14m.

POLISH FIRMSCONCO EAST

Przerurowania:
Technologia przerurowania opiera się na przyrządzie do przecinania rury oraz na hydraulicznym demontażu dwóch odcinków rur przy pomocy specjalnej głowicy hydralicznej. Przy pomocy tej głowicy wykonuje się wówczas demontaż rury z dwóch zawalcowań po przecięciu, a nawet bez przecinania. Głowica jest zasilana specjalistycznym agregatem wysokociśnieniowym. Nowe rury montowane są w sposób klasyczny z zachowaniem dokładności i perfekcji montażu.

CONCO EAST POLISH FIRMS
 
Realizacja: polfirms.ru sitemap

Top.Mail.Ru

Top.Mail.Ru